Reede, 3. juuli 2015

Suvi vol1

Hei!

Küllap olete imestanud et alustasin suure hooga FDSA kursusel õppimist ja peale seda on päris tükk aega olnud vaikus. Tegelikult ei ole ma väga luuserdanud midagi ning olen tegelenud FDSA materjalide läbitöötamisega ning kodus koeraga treenimisega.

Kuna kodutöö videosid tegin seekord telefoniga, ei saanud ma neid Youtube'i üles laadida vaid jagasin Mari ja Kieferi FB lehele https://www.facebook.com/mariandkiefer/videos


  Harjutamist on meil veel palju aga FDSA on meid väga palju õigele teele abistanud. Treenimine peab olema fun! Nii koera kui minu jaoks!

Järgmisena on plaan võtta Bogeyman'i ja Engagement kursused. Sest kui ikka koeraga lähedast suhet ei ole, siis ei ole ka koera, keda treenida.

Aga tegelikult ei tahnud ma üldse rääkida praegu koolitamisest vaid hoopis sellest et meil oli PUHKUS!
 Puhkuse veetsime Prangli saarel ning sain sellest ka palju vahvat fotomaterjali.

Kiefer ja lehmad! Kiefer ei ole agressiivne lehmade vastu ning fookustehnikat kasutades saime lehmadest mööduda lausa ilma rihmata! Hiljem sättisin ta korra istuma, et jäädvustada ajalooline moment :)
 Kiefer pigem pelgab lehmasid ehk ma ei sundinud teda pikalt lehma läheduses olema. Maiuseks oli täitsa tavaline viiner.


Jah! Minu reaktiivne koer vabalt olles ning neutraalsemal territooriumil ei olegi päris reaktiivne! Meil käis maal külas ca 10-aastane kuldne retriiver Pontus ning neil ei läinud omavahel naginaks! Kiefer oli küll ebaviisakas ja oskamatu aga Pontus saatis nii palju rahustavaid signaale ning oli ise ka väga rahulik!
Kiefer ja Pontus
Kiefer ja Pontus


 Käisime iga päev vabas looduses jalutamas ning seda nautisime me kõik - lapsed ja koer kaevasid koos teed Hiinasse. Õnneks on nad senini eestis.


 Kieferi lemmiktegevus Pranglis on ujumine - ta võib ujuda kilomeetreid ilma välja tulemata ja ta ei vaja ka mingit stiimulit vetteminekuks.
 Hüljes - koer :)

Ning väga väga tahan kiita FORESTO puugirihma, mille ostsin juba mai alguses. Puugirihm oli küll väga kallis - 42€ aga igati oma hinda väärt. Kiefer ei ole korjanud ühtki puuki alates rihma pealepanekust. Mis sest et ta on piisavalt vees ligunenud ja ikka igasugustes tihnikutes jooksnud. Kindlasti annan veel sügisel ka korra tagasiside.

Pildimaterjali sai kogutud 8 päeva.

Jätkub järgmises postituses...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Meil on hea meel kuulda ka teie arvamust, aitäh!